צרו קשר
ּ

יועץ בטיחות אש כיצד בוחרים?

היכן ניתן למצוא יועץ בטיחות אש מוסמך? האם מומלץ לבחור ביועץ המתמחה בתחום העסק שלך? כמה גובה יועץ הבטיחות? ומה היא ההסמכה אותה צריך לעבור היועץ כדי שיוכל לספק את שירותיו בהתאמה לסעיפים שמוכתבים בחוק? על הכל במאמר הבא:

היעזרות ביועץ בטיחות אש היא חובה חוקית ומוסרית ללא קשר לפעילות העסק שלך. בין אם מדובר בפרויקט בנייה ענק או בחנות קטנה, התגוננות מפני שריפות היא קריטית כדי לאפשר את המשך פעילות העסק. מעבר לכך שישנה חובה חוקית ושלא ניתן לקבל את מרבית האישורים ללא סיוע של יועץ בטיחות מוסמך, עבודה ללא אישורו וליוויו של יועץ לבטיחות אש היא לא אחראית ושמה את העסק שלך, העובדים שלך והלקוחות שלך בסכנה אמיתית. בחירת יועץ בטיחות צריכה להתבצע בזהירות מכיוון שהיא יכולה להשפיע על לוחות הזמנים של העסק שלך, עלויות המיגון שלו מפני אש ומערכת היחסים שלו עם תחנת כיבוי האש אשר אחראית על האזור.

בחירה ביועץ בטיחות אש מוסמך

הדבר הראשון והחשוב ביותר שעליך לוודא לפני בחירה של יועץ לבטיחות אש הוא שהוא מחזיק בכל הרישיונות הרלוונטיים ושהוא עבר את ההסמכה המינימאלית הקבועה בחוק. יועץ בטיחות הוא איש מקצוע אשר עבר קורסים ייעודיים והוא מוסמך לחתום על תיקי מפעל, תיקי שטח, תיקי בטיחות אש ועוד. עבודה עם יועץ לבטיחות אש אשר אינו מחזיק בתעודות הרלוונטיות תגרור לעיכובים בלוחות הזמנים, צורך בהגשות מרובות של הבקשות לפעילות העסק שלך ואף לצורך בתשלום ליועץ בטיחות נוסף המחזיק באישור חתימה. חושב לציין כי ישנם טפסים רבים אשר לא ניתן להגיש ללא חתימה של יועץ בטיחות אש מוכר.

בחירה של יועץ רלוונטי

אף על פי שתהליך הכשרה דורש מהיועץ רכישת ידע נרחב בהנדסת בטיחות, לא כל יועצי הבטיחות באש מתמחים בכל סוגי העסקים. יועץ בטיחות אש אשר מתמחה בפרויקטים של בנייה, לדוגמה, יוכל להוכיח עצמו כלא יעיל בתפעול בטיחות אש שוטפת בבית העסק שלך. מסיבה זו, מומלץ מאוד לשאול את בית עסק אשר מציע את שירותי ייעוץ לבטיחות אש לגבי לקוחות העבר, הניסיון ותחומי ההתמחות שלו. יועץ בטיחות שסייע לעסקים הדומים לעסק שלך יוכל לעזור לך למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור הצרכים שלך במהירות האפשרית.

בחירה ביועץ בטיחות אש אמין

מעבר לכך שיש להפקיד בידיו של יועץ הבטיחות את עתיד העסק שלך והיחסים שלו עם הגופים הרשמיים הרלוונטיים, הוא גם אחראי על הבטיחות שלך ושל העובדים שלך. יועץ בטיחות אמין יבצע עבודה יסודית אשר לא תשאיר שום ספק או חשש בלבך. מומלץ מאוד לבחור אך ורק ביועץ לבטיחות אש אשר מחזיק ברשימת לקוחות מרוצים ארוכה, בעל ותק וניסיון ובכך להבטיח שההחלטות של היום לא יהפכו לחרטות של מחר אלא לביטחון מלא במקרה של אסון.

כמה גובה יועץ בטיחות אש?

העלויות של יועץ לבטיחות אש משתנות על פי מגוון השירותים בהם יש לעסק שלך צורך. הדרך הטובה ביותר לקבל הצעת מחיר רלוונטית היא ליצור קשר עם יועץ אשר עומד בסטנדרטים שלך, להציג את הצרכים שלך ולשמוע מה הן האפשרויות העומדות לרשותך. העלות תשתנה בהתאם לגודל העסק, צרכי העסק ועוד.

פתרונות הנדסה ובטיחות

פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ היא חברה מקצועית ומנוסה אשר מספקת יעוץ, ליווי ומציאת פתרונות בטיחות לעסקים בכל רחבי הארץ. הצוות המקצועי שלנו נבחר בקפידה ומסונן על פי רמת ההכשרה ואנחנו נושאים באחריות מלאה על תהליכי העבודה שלנו ועל התוצאות. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את הפרטים שלך בטופס באתר ולקבל את כל הפרטים בנוגע ליועץ בטיחות אש.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ