לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ איטום

יועץ איטום ובידוד למבנים, איטום נגד נזקי מים ונזילות, ובידוד תרמי לחיסון אנרגטי.

מומחים בתחום תכנון מערכות איטום ובידוד תרמי

ח.פ פתרונות הנדסה ובטיחות – הינו משרד תכנון לבנייה מהמובילים בארץ אנחנו מתמחים בייעוץ איטום לכל סוגי המבנים, ליווי הלקוח משלב הרעיון עד לשלב הביצוע וקבלת המפתח.

אנו מאמינים בתכנון אופטימלי בפן הכלכלי והבירוקרטי.

משרדנו מתמחה בכל סוגי הפרויקטים, בנייה פרטית וציבורית , פרויקטי תמ"א 38 חיזוק ופינוי בינוי.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  מקסום רווחים ליזם – תכנון בניינים תוך התחשבות בצרכים הכלכליים של היזם ומקסום הרווחים שלו.

  אם הינך יזם בנשמתך ומחפש ליווי אישי ונכון לפרויקט שלך.

  ליווי כזה שלא ישאיר אותך בחוסר וודאות לגבי היתכנות הפרויקט במכלול ההיבטים, גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבט התכנוני.

  פנו אלינו להתייעצות ראשונית ללא עלות, נשמח לשוחח עמכם.

  יועץ איטום

  ​מה תפקידו של יועץ איטום

  יועץ איטום הינו איש מקצוע המתמחה בתכנון והטמעה של מערכות איטום למבנים ומבנים נוספים. מערכות אלו נועדו למנוע חדירת מים למבנה ולגרום נזק ביסוד המבנה, קירותיו ושאר מרכיבים קריטיים. יועצי איטום עובדים עם אדריכלים, מהנדסים ואנשי מקצוע בתחום הבנייה כדי להעריך את הצרכים של מבנה מסוים ולפתח תוכנית לטיפול בכל בעיות איטום פוטנציאליות.

  תפקידו של יועץ איטום יכול להשתנות בהתאם לפרויקט הספציפי, אך ככלל, אחריותו עשויה לכלול ביצוע בדיקות באתר, ביצוע בדיקות להערכת מצב המבנה ופגיעותו לנזקי מים ופיתוח ויישום תכנית איטום. הם עשויים גם להיות אחראים לפיקוח על התקנת חומרים ומערכות איטום, כגון ממברנות, ציפויים ומערכות ניקוז.

  בנוסף למומחיות הטכנית שלהם, יועצי איטום חייבים להיות בקיאים גם בקודי בנייה ובתקנות, כמו גם בחומרי האיטום השונים ובשיטות הקיימות בשוק. הם חייבים להיות מסוגלים לתקשר ביעילות עם לקוחות ואנשי מקצוע אחרים ולהיות מסוגלים לספק המלצות ברורות ותמציתיות לטיפול בבעיות איטום.

  יועצי איטום עשויים לעבוד עם מגוון לקוחות שונים, כולל בעלי בתים, מנהלי נכסים ויזמים. הם עשויים להישכר כדי להעריך את צרכי האיטום של פרויקט בנייה חדש, או כדי לטפל בבעיות במבנה קיים. במקרים מסוימים, ניתן להיעזר ביועצי איטום גם למתן עדות מומחים בהליכים משפטיים הקשורים לנזקי מים ואיטום.

  הביקוש ליועצי איטום צפוי להמשיך ולגדול ככל שהצורך בפתרונות איטום יעילים יגדל. עם שינויי האקלים המובילים לאירועי מזג אוויר תכופים וחמורים יותר, הסיכון לנזקי מים צפוי לעלות, מה שהופך את איטום המבנים לדאגה חשובה יותר ויותר עבור בעלי נכסים ויזמים. מי שמעוניין להמשיך בקריירה כיועץ איטום צריך לשקול לקבל תואר בתחום קשור, כגון הנדסה אזרחית או ניהול בנייה, ולקבל אישורים ורישיונות רלוונטיים.

  אנחנו נותנים את מכלול הייעוצים תחת משרד אחד

  משרדנו ייחודי בסוגו – אצלנו תקבלנו הצעת מחיר לכל תהליך התכנון.

  בין השירותים שלנו: תכנון קונסטרוקציה, אינסטלציה, בטיחות אש, נגישות, תנועה וחנייה, חשמל, פיתוח נוף ועוד.

  אצלנו הלקוח הוא משפחה.

  הוצאת היצר בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר

  הוצאת היתר בנייה בארצנו הינו תהליך מתיש ומייגע שיכול לערוך במקרה הטוב בין חצי שנה לשנה וחצי בממוצע. אנחנו כאן כדי לקצר את התהליך כמה שאפשר. אנחנו לא מחכים ליועצים חיצוניים , במשרדנו נמצאים כל סוגי המתכננים. החל מהאדריכל, קונסטרקטור, יועץ אינסטלציה ובטיחות, נגישות וכו'.

  שירות אישי ומקצועי ללקוח.

   

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ