צרו קשר

  ּ

  חשמלאי מוסמך

  חשמלאי מוסמך – יש בעיות שניתן למנוע וישנן בעיות שאסור לפספס

  מתי יש להשתמש בשירותיו של חשמלאי מוסמך? כיצד מוודאים שיש התאמה בין בודק החשמל לבין סוג תשתיות החשמל שלך? ואילו שירותים מספקים בודקי חשמל מסוגים שונים?

  ​תשתיות חשמל הן חלק קריטי ובלתי נפרד כמעט מכל מבנה ומתחם בעולם של היום. תשתיות אלו מאפשרות לעסקים לתפקד ביעילות ולאנשים מכל התחומים לנצל את כל הפוטנציאל של העולם המודרני. אף על פי שאנו לוקחים אותן כמובן מעליו, תשתיות החשמל אשר נמצאות בין הקירות מסביבנו ומתחת לרצפה יכולות להוות סכנה משמעותית לאורח החיים של המשתמשים בנכס ואף לבריאותם הפיזית. חשמלאי מוסמך הוא איש המקצוע אשר באחריותו לבחון את מערכות החשמל והמערכות התומכות בכל מתחם ולוודא שהן פועלות ויפעלו בצורה בטיחותית. בחירת חשמלאי מוסמך נכון היא קריטית לקבלת אישורים מגופים רלוונטיים ולבטיחות שלך ולכן מומלץ להכיר את סוגי בודקי החשמל השונים.

  אילו רמות הסמכה קיימות לחשמלאי מוסמך?

  מכיוון וחשמלאי מוסמך הוא איש מקצוע אשר צריך לחתום על אישורים לתחנות כיבוי אש, עיריות, מוסדות, רשויות החוק ואף חברות ביטוח שונות ולהבטיח את תקינות מערכת החשמל שלך בפניהן, עליו להחזיק בהסמכה המתאימה. רמות ההכשרה השונות שונות בסוג המערכות איתן מורשה בודק החשמל לעבוד ובלימודים אותם עבר. עבודה עם חשמלאי מוסמך אשר אינו מחזיק ברישיונות המתאימים לאופי מערכות החשמל שלך יוביל לדחייה של הדוחות שלו על ידי הגופים הרשמיים, עיכובים בלוחות הזמנים שלך ואף לסכנות ממשיות לכל המבקרים בנכס שלך. ישנן שלוש רמות שונות של חשמלאי מוסמך:

  ​חשמלאי מוסמך סוג אחד

  חשמלאי מוסמך סוג אחד הוא בודק החשמל ברמת ההסמכה הנמוכה ביותר הוא מורשה לאבחן מתקני חשמל תלת – פאזיים במתח נמוך (עד 3X80 אמפר). חשמלאי מוסמך מסוג זה מתאים לאתרים קטנים ויש לוודא לפני תחילת העבודה כי ההסמכה שלו תספיק לצרכים שלך.

  חשמלאי מוסמך סוג שתיים

  חשמלאי מוסמך סוג שתיים מורשה לבדוק מתקני חשמל תלת – פאזיים במתח נמוך (עד 3X250 אמפר). חשמלאי מוסמך מסוג זה יכול להתאים למתקנים קטנים ומערכות בסיסיות.

  חשמלאי מוסמך סוג שלוש

  חשמלאי מוסמך סוג שלוש רשאי לבצע בדיקות ואף לתכנן ולפקח על ההקמה של תשתיות חשמל בכל סוג ומכל גודל. מהנדס חשמלאי בודק סוג שלוש רשאי ומוסמך לאבחן ולפקח אפילו על תחנות כוח גרעיניות.

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  מתי נעזרים בשירותיו של חשמלאי מוסמך?

  שירותיו של חשמלאי מוסמך רלוונטיים עבורך בכל מצב בו יש לך צורך בתמונה מלאה ומקצועית של מצב תשתיות החשמל בכנס. בין אם מדובר בתשתיות חשמל אשר עדיין לא נבחנו בנכס חדש, תשתיות חשמל פעילות בנכס למכירה או אפילו תשתיות חשמל לפני שדרוג, שירותיו של חשמלאי מוסמך מקצועי ואמין יוכלו לעזור לך לעשות החלטות מושכלות ולהימנע מטרגדיות בעתיד. המקרים השכיחים ביותר בהם יש להיעזר בשירותיו של חשמלאי מוסמך כוללים:

  בחינה של תשתיות חשמל בנכס חדש על מנת לקבל אישורים מגופים רשמיים

  את תחנת כיבוי האש האחראית, העירייה ועוד. מומלץ להיעזר בליווי של חשמלאי מוסמך מקצועי במהלך הקמת התשתיות כדי להימנע מתיקונים או ליקויים הנגרמים במהלך תהליך ההקמה של תשתית החשמל.

  איתור תקלות ואבחון של תשתיות חשמל בנכס אשר עומד לעבור ידיים

  במכירה, רכישה או קבלה של נכס, הבנה של מצב תשתיות החשמל תעזור לך להגן על עצמך ועל המבקרים בנכס. תקלות וליקויים בתשתיות החשמל מצריכים תיקונים והדבר יכול להשפיע על המחיר הסופי של הנכס.

  בדיקות שגרתיות של תשתיות החשמל

  בדיקות שגרתיות של תשתיות החשמל על ידי חשמלאי מוסמך מוסמך אשר מכיר את המערכת שלך יכולות למנוע תקלות בעתיד, לוודא שתשתיות החשמל שלך לא יפגעו בפעילות שלך ולהתריע בפנייך על שימוש לא נכון במערכת החשמל. בדיקות אלו יעזרו לך לנצל את מלוא הפוטנציאל של מערכת החשמל שלך ללא כל חשש ואף יכינו אותך לביקורות של חברת החשמל.

  אבחון תשתיות חשמל לקראת שדרוג

  חשמלאי מוסמך אשר מלווה את תהליכי השדרוג של מערכת החשמל שלך יוכל לעזור לך לנצל את הידע המקצועי הקיים כדי להביא את מערכות החשמל שלך למצב שבו הן יענו על כל הציפיות שלך ולא יעמידו אותך, את הנכס שלך או את המבקרים בו בסכנה. כמו כן, סיוע של חשמלאי מוסמך יעזור לך לבצע את השדרוגים הנחוצים אשר יחסכו לך שדרוגים נוספים בעתיד.

  אילו שירותים מבצע חשמלאי מוסמך?

  החלק הראשון בעבודתו של חשמלאי מוסמך מקצועי מתחיל בנכס שלך ובבחינה מקפידה של תשתיות החשמל הנמצאות בו. בעזרת התאמת הציוד המתאים לתשתיות החשמל הנמצאות בנכס שלך, בודק החשמל יכול לבחון את גבולות המערכת, לאתר נקודות תורפה ואף לבחון את מערכות ההגנה מפני שריפות. לאחר בחינה יסודית של כל ההיבטים בתשתיות החשמל שלך, בודק החשמל יספק לך דו"ח המתאר את יכולות המערכת והאם היא עומדת בסטנדרטים הנדרשים על פי החוק. חשמלאי מוסמך מקצועי אשר מעניק ליווי יוכל להסביר לך את התוצאות ואילו שדרוגים עלייך לעשות כדי לעמוד בדרישות החוק ולאבטח את הנכס שלך.

  כיצד בוחרים חשמלאי מוסמך?

  מכיוון שלעבודתו של חשמלאי מוסמך יש משמעויות קריטיות בשני מישורים, החוקי והבטיחותי, לא מומלץ לעבוד עם בודק מוסמך חובבני או כזה אשר אינו מחזיק ברישיונות המתאימים. מעבר לכך שעל פי דרישת החוק דו"חות של חשמלאי מוסמך לא מוסמך אינם רלוונטיים, בחינה חובבנית של תשתיות החשמל תוביל לאסונות ולטרגדיות רבות.

  חשמלאי מוסמך בעל הניסיון המתאים

  מעבר לכל שבודק החשמל מחזיק ברישיונות אשר מאפשרים לו לאבחן את תשתיות החשמל בנכס שלך, מומלץ לעבוד עם חשמלאי מוסמך אשר מחזיק בניסיון באבחון מערכות מסוג זה. בעיקר במקרים שבהם מערכת החשמל משולבת עם מערכות נוספות או פועלת בצורה ייחודית, כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם חשמלאי מוסמך יש לתאר את המערכת ולשאול לגבי ניסיון רלוונטי עם מערכות חשמל בעלות מאפיינים דומים.

  חשמלאי מוסמך המציע ליווי הדוק ורצוף

  חשמלאי מוסמך אשר מציע ליווי מלא וזמינות גם לאחר מתן הדו"ח יוכל לעזור לך בתפעול עתידי של תשתיות החשמל שלך, עבודה מול גורמים רשמיים ואף סיוע במהלך ביקורות של חברת החשמל. חברה מקצועית תוכל לעזור לך כאן יותר מאשר אדם פרטי.

  חשמלאי מוסמך הפועל ביסודיות

  מומלץ מאוד לא להתפשר ולבחור רק עם חשמלאי מוסמך אשר מבין את האחריות הרבה אשר כרוכה בעבודתו – ולא יעגל פינות. חשמלאי מוסמך אשר מנסה לזרז תהליכים אינו בחירה אחראית, גם כשמדובר על שיקולים של מחיר.

  פתרונות הנדסה ובטיחות – בודקי חשמל מוסמכים

  פתרונות הנדסה ובטיחות היא חברה מקצועית ומנוסה אשר מסייעת לעסקים בכל גודל ואף לאנשים פרטיים לנהל את שגרת חייהם ושגרת הפעילות בעסק ללא כל חשש. בעזרת אנשי מקצוע מוכשרים ומוסמכים אשר נבחרו בפינצטה, ציוד מתקדם והבנה מלאה של האמון שהלקוחות שלנו נותנים בנו, אנחנו יכולים לספק לך את שירותי הבטיחות הטובים ביותר ומזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את הפרטים שלך באתר ממש כעת – ולקבל שירות מקצועי של חשמלאי מוסמך המתאים לצרכים שלך.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ