צרו קשר

  ּ

  חשמלאי מוסמך

  כיצד מומלץ לבחור חשמלאי מוסמך? האם על חשמלאי מוסמך להחזיק ברישיונות מיוחדים? מתי יש להיעזר בשירותיו של חשמלאי מוסמך מקצועי?

  חשמלאי מוסמך הוא בעל מקצוע אשר הוסמך לבחון מערכות חשמל של מתקנים שונים ולוודא את התקינות והבטיחות שלהם. בחינה של חשמלאי מוסמך מקצועי היא הכרחית למען קבלת רישיון עסק, אישור למגורים במבנה, אישור מתחנת כיבוי האש האחראית ואף על הרשמה לתכנית ביטוח. מעבר לחובה החוקית, הזמנת סריקה של חשמלאי מוסמך מקצועי ואמין היא חובה מוסרית והיא הדרך למנוע טרגדיות ותאונות מצערות. בעוד ישנם זמנים שבהם אבחון של מערכת החשמל במבנה או במתחם נדרש על פי חוק, סריקות שגרתיות של מערכת החשמל מונעות נפילות, משפרות את צריכת החשמל ומוודאות שאין סכנות בין הקירות.

  מתי יש להיעזר בשירותיו של חשמלאי מוסמך?

  במרבית המקרים, חוות דעת של חשמלאי מוסמך נדרשת לאחר תהליך בנייה והקמת תשתית חשמל בנכס. בדיקה זו היא היקפית מאוד וליווי מוקדם של חשמלאי מוסמך מקצועי יכול לעזור לך לתכנן את תשתיות החשמל של הנכס בצורה נכונה יותר. כמו כן, בכל פעם שבה נכס מעביר ידיים מומלץ לבחון את תשתיות החשמל ולוודא שאין כל סכנה אשר נשקפת בעתיד הקרוב או הרחוק. כאשר תשתיות החשמל דורשות תיקון, הדבר יכול להתבטא במחיר הנכס הסופי ולחסוך מקרים בהם הרוכשים של הנכס תובעים מהבעלים הקודמים פיצויים עבור ליקויים שאליהם לא היה מודע.

  ביקורות חשמל רשמיות

  ביקורות חשמל מטעם חברת החשמל יכולות להיגמר בתהליכים לא נעימים ובסנקציות כנגדך אם ישנם ליקויים בתשתיות החשמל שלך. אבחון מוקדם של חשמלאי מוסמך מקצועי ומתאים יעזור לך לאתר ולתקן ליקויים בתשתיות שלך לפני שהן יימצאו בצורה רשמית.

  מה הם הסוגים השונים של בודקי חשמל?

  מכיוון שתשתיות חשמל הן תחום גדול ועל חשמלאי מוסמך אחריות גדולה, ישנם שלוש רמות של הסמכה. מהנדס חשמלאי בודק רמה שלוש הוא החשמלאי מוסמך המוסמך ביותר אשר מורשה ומסוגל לאבחן תשתיות חשמל לכל מבנה כולל תחנות כוח גרעיניות. סיוע מחשמלאי מוסמך אשר אינו מוסמך לספק דוחות ולאבחן תשתיות מהסוג בהן יש לך שימוש יוכל להוביל לעיכובים, בעיות מול גופים רשמיים ואף טעויות באבחון של תשתיות החשמל שלך. כבר במהלך שיחת הטלפון הראשונה יש לתאר את הנכס שלך ואת אופי תשתיות החשמל ולוודא שבודק החשמל יוכל לסייע לך.

  מה הם השירותים שאותם מבצע חשמלאי מוסמך?

  העבודה של חשמלאי מוסמך היא לספק לך תיאור מדויק של תשתיות החשמל בנכס ובעיקר ליקויים או נקודות תורפה. כדי לבצע משימה זו, בודק החשמל אשר יסייע לך ישתמש במכשור מתקדם אשר בוחן את יכולות מערכת החשמל ומאתגר את מערכות ההגנה שלך מפני שריפה. לאחר בחינה יסודית של מערכות החשמל והמערכות התומכות, בודק החשמל יוכל להסביר לך איזה מצב התוצאות מתארות, אילו עדכונים יש לבצע בתשתיות והאם הן בטוחות לשימוש. מובן שניתן להשתמש בשירותיו של חשמלאי מוסמך מקצועי למען ייעוץ בהקמת תשתיות חשמל חדשות.

  פתרונות הנדסה ובטיחות

  פתרונות הנדסה ובטיחות היא חברה מקצועית אשר מספקת פתרונות הנדסה ובטיחות עבור עסקים ואנשים פרטיים בכל רחבי הארץ. הודות להכשרה הרבה ומגוון ההסמכות של אנשי המקצוע שלנו לצד שימוש בציוד המתקדם ביותר, ביכולתנו לסייע לך להימנע מטעויות בהווה ולמנוע אסונות בעתיד.

  אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את הפרטים באתר, להזמין בדיקה של חשמלאי מוסמך מוסמך ולדעת שהחשמל במבנה שלך פועל כשורה ואינו מסכן את העושים בו שימוש.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ