לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

חשמלאי בודק בתל אביב

חשמלאי בודק סוג 3 

מהי בדיקה של החשמל? מהם ההבדלים בין אנשי המקצוע השונים בביצוע הבדיקה? איזה חשמלאי בודק סוג 3 מוסמך כדאי להזמין?

ישנם לא מעט אסונות אשר נגרמים כתוצאה ממערכת חשמל שאינה תקינה ולא במקרה נאמר כי חשמל הוא לא משחק ילדים. המערכת הנמצאת במבנה שלך יכולה להיות תקינה לחלוטין, אך היא יכולה להיות מיושנת ופגומה. כדי לוודא שהמערכת תקינה, או במקרה שגילית כי יש בה פגמים, זה הזמן להיעזר בחשמלאי בודק סוג 3 מוסמך מוסמך – ולהימנע מפעולות שיכולות לסכן אותך ואת הסובבים לך.

איתור הבעיה במערכת החשמל תתבצע על ידי בודק שהוא איש מקצוע אשר למד את התחום ואושר לעסוק בתחום החשמל. מדובר בחשמלאי אשר מחזיק ברישיון מהנדס חשמל או הנדסאי חשמל או טכנאי חשמל כאשר טכנאי יכול לבדוק מערכות שהן עד ל 80X3 אמפר, הנדסאי יוכל לבדוק מערכות שהן עד ל 250X3 אמפר ומהנדס יוכל לבדוק כל מערכת חשמלית.

להזמין חשמלאי בודק בתל אביב המתאים עבורך

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  הדרך הטובה ביותר להזמין חשמלאי בודק היא לבחור בשירותיו של מהנדס אשר יש לו אפשרות לבדוק את כל מערכות החשמל. במקום לבדוק איזו מערכת יש לך ולקחת סיכונים, הטוב ביותר הוא לקחת את בעל המקצוע אשר יכול לבדוק את כל מערכות החשמל וכן בעל מקצוע שמנוסה בביצוע בדיקות מורכבות. בשיחה עם הבודק עלייך לשאול גם על הניסיון שלו וכיצד הוא יבצע את הבדיקה אצלך וזאת כדי להבטיח שבחרת את בעל המקצוע הנכון לעבודה.

  לחיות בסביבה מוגנת

  חשמלאי בודק סוג 3 לא מבצע תיקונים של המערכת אך הוא יכול לאתר בעיות אם הן ישנן. אם הבודק יראה שהמערכת שלך תקינה, אין כל צורך לבצע שינויים, אך אם הבודק יצביע על בעיות, יהיה עלייך לתקן בהקדם את המערכת ואז לוודא שלעושים שימוש בנכס ישנה אכן סביבה מוגנת.

   

  איך יוצרים אותות גירוי במעגל חשמלי? באיזה ציוד יכול חשמלאי מוסמך להשתמש? למה כדאי להכיר את ההבדלים בין סוגי המכשירים?

  חשמלאי מוסמך משתמש בארגז כלים מגוון ובמכשירי מדידה שמיועדים ליצור אותו גירוי במעגל חשמלי, או לחילופין לקלוט אותו ממעגל קיים. הציוד שבו הבודק משתמש משפיע באופן ישיר על מהימנות הממצאים ועל תקינות הדוח שהוא כותב. רשימת הציוד כוללת לצד אמפרמטר למדידת זרם חשמלי גם מד קיבול לבדיקת קבלים, אוסצילוסקופ לאיתור תקלות בציוד אלקטרוני ורב-מודד למדידת מתח, זרם והתנגדות.

  חשיבות הציוד עבור חשמלאי מוסמך

  חשמלאי בודק שלא משתמש בציוד תקין מסכן את עצמו ואת הסביבה, ועלול להוריד לטמיון השקעה של אלפי שקלים בבדיקת מבני מגורים ותעשייה. לחילופין, בודק שבוחר היטב באיזה ציוד להשתמש משפר את הדיוק בבדיקה ומספק אינדיקציה לרמת הבטיחות בחשמל. זו הסיבה בגללה כל מי שמזמין בדיקות חשמל חייב להכיר את ההבדלים בין סוגי הציוד ואת המאפיינים של המכשירים השונים.

  סוגי ציוד לבדיקות חשמל

  מכשירי מדידה המיועדים ליצור או לקלוט אותו גירוי במעגל חשמלי משמשים לאפיון ביצועים של ציוד חשמלי ולאיתור כשלים נפוצים. מהנדסים וטכנאים משתמשים במכשירים פשוטים כמו טסטר או מחשב כאשר הם בודקים מתח נמוך, אך זקוקים לציוד מדידה בעל רגישות גבוהה כאשר מדובר בתדרים גבוהים. באופן עקרוני, ככל שעולה רמת המורכבות של מערכת החשמל הנבדקת כך גדלה מורכבות מכשירי המדידה.

  בחירת מודד לפי סוג הציוד

  רצוי להתעניין מראש בסוג הציוד שבו משתמש חשמלאי מוסמך ולא להתבייש לשאול אותו על הכלים שאותם הוא מוסמך להפעיל. מומלץ לבחור חשמלאי מוסמך מוסמך שמסוגל לשלב בין כלים מגוונים ולתת עדיפות למהנדסי בטיחות עם תואר שני.

  בדיקת של מתקני חשמל, ייעוץ ותכנון להיתר ובנייה. בדיקת של מתקני חשמל מורכבים, מתן אישורים לכבאות.
  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ