צרו קשר
ּ

תכנון והתקנת מערכת ספרינקלרים – לוודא שאסונות לא יהפכו לטרגדיות

מערכות ספרינקלרים הינן אמצעי המיגון היעיל והאיכותי ביותר לבטיחות באש. על פי החוק במדינת ישראל, בתי עסק מחויבים להתקין מערכות התגוננות מאש אשר יבטיחו כי במקרי חירום האנשים העובדים בבית העסק שלך והמבקרים בו יהיו בטוחים. לקראת התקנה של מערכת ספרינקלרים יש ליצור קשר עם גורם מומחה ומקצועי אשר יעצב עבורך את המערכת האידיאלית עבור הצרכים של בית העסק שלך.

תכנון והתקנה של מערכות ספרינקלרים הם משימות קריטיות וסיוע של גורם חובבני בכל אחד מהם יכול להוביל לאכזבות כבדות מהמערכת, נזק רב לרכוש ולעיתים אף נזק בלתי הפיך לחיי אדם הנמצאים תחת אחריות העסק שלך.

מה הם השלבים של התקנת מערכת ספרינקלרים בבית העסק?

מערכות ספרינקלרים הן אינן מוצר מדף ויש להתאים את המערכת לצרכים ולאופי של בית העסק שלך.

תכנון מערכת הספרינקלרים על פי הצרכים של בית העסק שלך. לקראת התקנה של מערכת ספרינקלרים יש לבחון ביסודיות כל פן בבית העסק שלך. החל מנקודות התורפה הנובעות מצורת המבנה ועד לאזורי סיכון בהם ישנם חומרים דליקים או מכשור בעייתי. במרבית המקרים, בעל המקצוע אשר מתכנן את המערכת יהיה שונה מזה אשר יתקין אותה ומומלץ להיעזר בגורם מנוסה ומוסמך.

התקנת המערכת על פי תוכניות העבודה. התקנת מערכת הספרינקלרים מתבצעת על ידי בעל מקצוע מומחה ועל פי התכנון המקדים. מומלץ לעבוד עם גורם אשר מורגל בשיתופי פעולה עם מהנדס הבטיחות אשר תכנן עבורך את המערכת וכזה אשר ניתן לסמוך עליו.

תחזוקת מערכת הספרינקלרים בבית העסק שלך. התחזוקה של מערכת הספרינקלרים כוללת בדיקות תקופתיות אשר מוודאות שהמערכת תמיד נמצאת במצב האידיאלי ומוכנה לאירועי חירום. בנוסף, יש להתייעץ עם גורם מומחה בנוגע לשדרוג המערכת לאחר שינוי בעיצוב או בפעילות העסק שלך.

כיצד יש לבחור בעל מקצוע לתכנון מערכת ספרינקלרים?

הדבר הראשון שעלייך לחפש אצל בעל המקצוע הוא ניסיון והכשרה בתחום ההתגוננות מפני אש בכלל ובתכנון מערכות ספרינקלרים בפרט. מעבר לניסיון בהתקנת מערכות ספרינקלרים, מומלץ לעבוד עם בעל מקצוע המחזיק בניסיון בהתקנת מערכות ספרינקלרים בבתי עסק בעלי פעילות ומאפיינים הדומים לאלו של בית העסק שלך. מהנדס בטיחות המחזיק בניסיון הרלוונטי יוכל לתכנן עבורך את המערכת האפקטיבית ביותר במהירות ולהבטיח את היעילות שלה.

תכנון מקצועי של מערכת ספרינקלרים הינו קריטי בכדי להגן על הבטיחות שלך, של העובדים שלך ושל המבקרים בבית העסק שלך. מסיבה זו, התכנון חייב לקחת בחשבון מגוון רחב של מאפיינים של בית העסק שלך ולהיעשות רק לאחר הבנה מלאה ומקצועית של כל ההיבטים של העסק שלך. הסתרת מידע מהגורם אשר אחראי על תכנון מערכת ספרינקלרים עבורך יכול להוביל לחוסר יכולת של המערכת להגיב בצורה אידיאלית למקרי חירום. מהנדס בטיחות מקצועי ייעזר גם בתוכניות המבנה של בית העסק.

סיוע של גורם מקצועי מונע טעויות

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מציעה ליווי וייעוץ לעסקים בכל גודל ובכל רחבי הארץ בנוגע להתגוננות מפני אש. אנחנו מזמינים אותך ליהנות מאנשי המקצוע המוסמכים והמקצועיים שלנו, שירות מלא ומענה אמין. בכדי לממש את חזון החברה שלנו, להעלות את המודעות ואת רמות הבטיחות בעסקים הארץ, אנו לא מתפשרים, לא מעגלים פינות ולוקחים אחריות מלאה על תהליכי העבודה שלנו כמו שעל התוצאה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ