לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

הסדרי תנועה זמניים

הסדרי תנועה זמניים

משרדנו מתמחה בתכנון הסדרי תנועה זמניים לצורך ביצוע עבודות פיתוח ותשתיות.

התוכנית מגושת לאישור הרשות המקומית ומשטרת ישראל. משרדנו מתכנן את אופן ביצוע העבודה בפועל תוך פירוק הפרויקט לשלבי ביצוע בהתאם למצב הקיים בפועל.

הסדרי תנועה זמניים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

   

  כחלק מדרישות העירייה לפני מתן אישור לתחילת עבודות, נדרשת הכנת תוכנית התארגנות אתר ותוכנית הסדרי תנועה זמניים.
  בתוכנית מסמנים את איזורי הגישה והחנייה בזמן הפעלת מנופים או יציקות, זמני העבודה הנדרשים, שילוט ובדיקה שלא תיהיה פגיעה בהולכי רגל.

  ניתן למצוא את חוברת ההנחיות לתוכנית הסדרי תנועה זמניים בקישור הזה לחץ כאן.

  מי שעורך את התוכנית חייב להיות מהנדס תנועה רשוי בעל ניסיון בעבודה מסוג זה, ולכן מומלץ לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר.

   

  לייעוץ ללא עלות

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  בנוסף לדוחות הכתובים היטב, תוכלו לקבל אצלנו גם:

  הסדרי תנועה

  שלב התכנון ושלב הביצוע חשובים ומשמעותיים באותה המידה בדיוק, אם השלב הראשוני מתנהל כשורה כל התהליך מתקדם למקום טוב וחיובי, בדיוק כמו כשבונים בניין גבוה יש חשיבות עצומה ליסודות מלמטה. בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות תזכו לעבוד עם יועץ תנועה בעל ניסיון שילווה אתכם בדרך הבטוחה לחיים נוחים וזורמים.

  בניית אזור שלם של מגורים משפיעה בצורה משמעותית ביותר גם על התנועה במקום ולכן ברור מדוע הסדרי תנועה הם חלק ממה שצריך להתייחס אליו כשמבצעים בניה כזו. משמעות הדברים היא שאם גם אתם אחראים היום על פרויקט בניה במקום מסוים, רצוי שתפנו כמה שיותר מהר אל מי שיוכל לתת לכם שירות מקצועי בתחום, כי החיים במקום שיש הם בעיות תנועה הופכים מהר מאוד ללא נעימים. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ זו הבחירה הנכונה עבורכם אם אתם רוצים לקבל שירות מקצועי ומוביל בנושא.

  הסדרי תנועה זמניים להתארגנות אתר

  משרדנו מתמחה בתכנון של הסדרי תנועה זמניים בנוסף להכנת תוכנית התארגנות אתר לפרויקטי בנייה.

  הסדרי תנועה הם נושא חשוב ומוביל. למעשה, אתם יכולים להיות בטוחים שאם לא תשקיעו בנושא הזה, לכל הדיירים שיגורו בבניין שלכם לא באמת יהיה נעים. יתרה מכך, כאשר יש בעיה חמורה בתנועה, לא אחת זה פוגע אפילו בערך הדירות במקום ולכן חשוב לקבל שירות כזה. היתרונות, אם כך, הם רבים:

  • תוכלו לטפל בבעיות תנועה קיימות
  • תוכלו להימנע מבעיות תנועה עתידיות
  • ניתן יהיה להפוך את המקום לנוח ונעים יותר למגורים

  יועצים מקצועיים שנותנים שירות בתחום הזה לוקחים בחשבון לא רק את הרכבים הפרטיים ביום התכנון, אלא גם את צפי גדילת מספר הרכבים. כמו כן, נלקחים בחשבון עוד גורמים רבים אחרים כמו תחבורה ציבורית, מקומות חניה ועוד.

  הסדרי תנועה עושים בעזרת הטובים ביותר

  אתם מחפשים אחר אנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום הקשור להסדרי התנועה? רוצים להבטיח שבאזור שבו הפרויקט שלכם יוקם הכול יתנהל על מי מנוחות וגם לא יהיו פקקים בעתיד? חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מזמינה אתכם לפנות אליה. החברה וותיקה, מקצועית ומציעה שירותים נרחבים בכל מה שקשור לייעוץ בתחומי הבניה השונים, אז למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום למספר: 054-2042088 ותוכלו גם אתם לקבל שירות שישנה את פני הפרויקט שכעת אתם מתכננים ובונים. השירות ניתן באדיבות ובשקיפות מלאה ללקוח, כך שזה לא מפתיע שכל הלקוחות שפונים אל חברת זו תמיד יוצאים מרוצים.

  שאלות ותשובות

   

  מה זה אומר הסדרי תנועה זמניים?

  הסדרי תנועה זמניים הם בעצם תוכנית תנועה ותמרור הנעשית על ידי מהנדס תנועה מוסמך ומיועדת לתכנון וסידור התנועה בכניסה ביציאה ובסביבת האתר בזמן ביצוע עבודות הבנייה באתר.

  הסדרי תנועה זמניים הינם דרישה לתחילת ביצוע העבודות ובלעדיה בעצם לא ניתן להתחיל ולעלות על הקרקע. את הבקשה ניתן לראות באיזור הפרויקט במערכת הרישוי הזמין שבה האדריכל מעלה את החומרים לבחינת הרשויות.

   

  כל פרויקט נדרש לבצע הסדרי תנועה זמניים?

  מאוד תלוי בסוג הפרויקט ובמיקום הפרויקט, כל בניין שעובר שיפוץ או שינוי חיצוני נדרש לביצוע הסדרי תנועה זמניים מכיוון שהעבודה משפיעה על הדרך המובילה אל הבניין וסביבתו. לגביי בתים פרטיים ישנם מקרים בהם נדרש לבצע הסדרי תנועה זמניים בעיקר בערים וברחובות שבהם ישנו צפי שתנועת כלי רכב כבדים יכולה לגרום לשינויים מאסיביים בתנועה או לסיכון של משתמשי הדרך.

   

  מי מוסמך להכין תוכנית הסדרי תנועה זמניים?

  הסדרי תנועה זמניים צריכים להיות חתומים על ידי מהנדס תנועה רשוי ומוכר . אמנם מחלקת התנועה בעיר וגם מחלקת תמרור מאשרים את התכנית אבל דרישת הסף הינה חתימת מהנדס תנועה על התוכנית.

   

  מה התהליך של הכנת תוכנית הסדרי תנועה זמניים?

  ראשית תכנית הסדרי תנועה זמניים מתייחסת בעיקרה לכניסות ליציאות ולמרחב שסביב המתחם שנבנה, ולכן, התוכנית נעשית על מפת מדידה לרוב או על תוכנית התארגנות אתר. לאחר סיום הכנת התוכנית שולח מהנדס התנועה את התוכנית לאדריכל ולאחראי על הביצוע לתיאום אחרון לפני הרשות ולאחר מכן מגישים את התוכנית לאישור מחלקת התנועה בעירייה. לאחר שהתוכנית מאושרת יש שוני בין העיריות, חלק מהעיריות דורשות את אישור משטרת התנועה האזורית ולאחר מכן את אישור רשות התמרור לתוכנית. לאחר השגת כל האישורים הנדרשים יש להזין את התוכנית החתומה למערכת הרישוי הזמין ולאחר מכן לבצע אותה באתר הבנייה.

   

  מה חשוב לי לבדוק לפני שאני סוגר את היועץ שיכין את תוכנית הסדרי התנועה?

  הכי חשוב לבדוק שהיועץ תנועה מכיר את הליך הכנת תוכנית הסדרי התנועה ברשות המקומית הספציפית שבה מתנהל הפרויקט. לאחר מכן יש לוודא כי היועץ יוכל לאשר את תוכנית ההסדרים שלו ברשות וכי הוא התמחה בסוג זה של תוכניות. ישנו הבדל מהותי בין הכנת תוכנית תנועה להיתר בנייה לבין הכנת הסדרי תנועה זמניים לביצוע ולכן יש לוודא כי היועץ ביצע מספר תוכניות הסדרי תנועה זמניים בעברו.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ