צרו קשר

  ּ

  החשיבות של יועץ הבטיחות עבור המבנה שלכם

  יועץ בטיחות הוא למעשה איש מקצוע שמגיע למבנה שלכם ובעזרת הכשרה מתאימה של מהנדס ובעזרת ראיה מרחבית על הארגון והבטיחות בו יכול לסייע לכם להתכונן טוב יותר לשריפה הבאה או למנוע אותה מלכתחילה. כל ארגון גדול, חברה שמעסיקה עובדים או מפעל חייבים איש מקצוע מנוסה ומקצועי ויועץ בטיחות אש שמגיע אל המבנה שלכם גם מכין עבורכם תיק שטח שמכיל בתוכו את כל הנתונים. ההמלצה שלנו אליכם היא להזמין איש מקצוע חיצוני ולא עובד של המקום כיוון שאז הוא יכול לבחור את הדברים בצורה נקייה וללא שיקולים פנימיים שעלולים להפריע.

  מהן הפעולות שיועץ בטיחות עושה עבורכם?

  אם כן, בכוחו של יועץ בטיחות לזהות את המפגעים הבטיחותיים אצלכם במקום העבודה ולתת פתרונות בהתאם. מדובר אולי בהגדרה מעט כוללת של תפקידו ואם פורטים את זה לפעולות אופרטיביות אזי מדובר במגוון רב של פעולות שמסייעות לכם ולעובדים שלכם להרגיש בטוחים יותר במקום העבודה. ראשית, יועץ בטיחות אחראי על הכנת תיק שטח ולמעשה מדובר באחד השלבים להשגת רישיון הפעלה של המקום. בתיק עצמו נמצאים כל הפרטים הרלוונטיים מבחינת הבטיחות של המבנה ודרכי פעולה להתמודדות עם מצב חירום. הכנת תיק שטח חייבת להיעשות בצורה מקצועית וקפדנית שכן יש בתיק הזה נתונים שפשוט יכולים להציל חיים.

  בנוסף, חלה על יועץ בטיחות האחריות להצביע על הסכנות במקום ובעיקר כאשר מדובר על בניין רב קומות להתריע מראש על הליקויים בבנייה. בעזרת הידע והניסיון שצבר איש המקצוע הוא יוכל לעזור לכם כמובן גם לתקן את הליקויים. עוד פעולה של יועץ בטיחות היא לייעץ לגבי אירועים ספציפיים שעתידים להתקיים במקום העבודה שלכם ואם למשל אמור להתקיים אצלכם אירוע עם התקהלות של מספר אנשים רב אז יש להתכונן לאירוע הזה בהתאם. עוד ביטחון שמספק לכם יועץ בטיחות זה על ידי הליווי התמידי לצורך קבלת רישיון עסק. למעשה פעולתו של יועץ בטיחות לא מסתיימת עם הבדיקה הראשונית אלא הוא נמצא אתכם בכל רגע ובכל שלב של הבנייה וזמין עבורכם לכל שאלה ולכל בעיה. עוד מסייע לכם יועץ הבטיחות מול הרשויות השונות ולמעשה עושה עבורכם את עבודת הבירוקרטיה שיכולה לעיתים להיות מתישה מאוד. במידת הצורך, יועץ בטיחות גם עוזר לכם מול בית המשפט ומכין עבורכם חוות דעת מקצועית מתאימה.

  ההחלטה של בחירת יועץ הבטיחות

  חשוב להדגיש שוב שגם אם יש לכם בעבודה, במפעל, בארגון או בעסק איש מקצוע שלמד את המקצוע ומבחינת הניסיון יש לו אפילו את הניסיון הדרוש כדי לבצע את העבודה, מומלץ להזמין איש מקצוע מבחוץ שכן הוא נטול אינטרסים ונטול שיקולים זרים שיכולים לפגוע בעבודתו. הבחירה ביועץ הבטיחות היא קודם כל לטובת הארגון ולטובת העובדים בו וכל בחירה לא נכונה יכולה לפגוע בבטיחות של המבנה וכך לפגוע בכל האנשים הנמצאים בו. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מספקת לכם את כל הפתרונות הנדרשים בתחום הבטיחות ואנחנו נשמח לעבוד אתכם ביחד ולמצוא אתכם ביחד את הצרכים שלכם שיהפכו את המבנה שלכם לבטוח יותר.

  להשקיע בעסק שלכם, לשמור על הבטיחות

  כל בעל עסק, מפעל או ארגון קודם חושב כל הזמן איך להתקדם ואיך להיות הכי טוב במה שהוא עושה. בזמן החשיבה הזו אתה כמנהל או כבעלים של מקום שמעסיק עובדים גם חלה עליך החובה לחשוב על נושא הבטיחות וכאשר אתם בוחרים חברה רצינית ואחראית כמו חברת פתרונות הנדסה ובטיחות אתם למעשה עושים החלטה מצוינת עבור עצמכם ובעיקר עבור העובדים שלכם והארגון שלכם. לא ניתן לנתק את תחום הבטיחות מהעסק עצמו, הבטיחות בעסק שלכם היא חלק בלתי נפרד מההצלחה הכוללת של העסק וכל מבנה חייב להיות בטיחותי על מנת לספק קרקע יציבה לעובדים שלו.

  חשוב לזכור שלא רק מפעלים זקוקים לייעוץ בטיחותי על ידי יועץ בטיחות אלא גם אנשי מקצוע אחרים כמו קבלנים ומנהלי מרכזים מסחריים. תיק השטח יכול לשמש כל בעל ארגון וכל בעל עסק ומדובר בתיק שמכיל פרטים שיכולים מאוד לסייע לכוחות הביטחון וההצלחה במקרה של חלילה אסון כמו שריפה, מלחמה וכו'.

  להתאים את הייעוץ בנושא בטיחות לצרכים של העסק שלך

  יועץ בטיחות למעשה צריך להסתכל על התמונה המלאה, חלה עליו החובה לראות את כל המפגעים וכל הסיכונים הנמצאים במבנה וכמובן עליו חלה גם האחריות להציע פתרונות בהתאם. שיתוף הפעולה בין הבעלים של המבנה או מנהל העסק במבנה לבין היועץ בטיחות הוא שיתוף פעולה חשוב ומבורך ולמעשה בדרך הזו יכול יועץ הבטיחות להעניק את השירות הטוב ביותר. יועץ בטיחות צריך למעשה להעניק לך ביטחון, את הביטחון הזה הוא יכול להעניק לך וכמובן גם לעובדים שלך באמצעות פעולות שונות ומגוונות שיכולות לעשות את ההבדל בין עבודה רגועה ובטוחה לבין סיכוי לאסון שעלול להתרחש במפעל, במרכז המסחרי או בעסק שלך.

  גם כאשר יועץ בטיחות מכין תיק שטח עליו להתחשב בדעה שלך ובצרכים שלך, העבודה של יועץ הבטיחות מול הרשויות השונות היא למעשה העבודה שלך מול הרשויות, כלומר יועץ הבטיחות פשוט מייצג את הדעה שלך ועושה זאת עם כל הידע וכל הניסיון שצבר במהלך השנים. יועץ בטיחות אמור למעשה לעזור לך בשני מישורים: הוא גם מייצג אותך מול הרשויות השונות בנושא הבטיחות והמיגון מפני שריפות וגם מאפשר לך להמשיך את עבודתך כרגיל מבלי לבזבז זמן יקר. השירות של יועץ הבטיחות הוא אישי ופרטני, כלומר אתה אמור להרגיש בכל רגע נתון שאתה הלקוח היחיד של יועץ הבטיחות ובמקביל לדעת שיש לך יועץ בטיחות שמבין בדיוק מהם הצרכים ומהן הדרישות הספציפיות שלך מבלי להרגיש שהשירות שניתן לך הוא בדיוק השירות שניתן למישהו אחר כי כל מבנה דורש טיפול שונה.

  מתי נכון להשתמש בשירותו של יועץ בטיחות?

  הזמן הנכון הוא כאשר ישנו צורך של בעל המבנה, הצורך הזה יכול להתעורר כאשר אתה מתכנן מבנה חדש ואתה נמצא בשלב התכנונים, הצורך הזה יכול להתעורר בעת פתיחת העסק וכניסת העובדים לעבודה, הצורך הזה יכול להתעורר כאשר אתה נדרש להכין תיק שטח ולמעשה הצורך הזה יכול להתעורר בשלב ושלב ובכל מצב. כאשר אתה זקוק לייעוץ של יועץ בטיחות אל תנסה להתעלם מכך ואל תנסה לדחות את הייעוץ, פנה אלינו לחברת פתרונות והנדסה ואנחנו נדע להתאים לך את השירות המתאים לצרכים שלך.

  חברת פתרונות והנדסה רואה אותך כל העת ומעניקה לך שירות של ליווי צמוד בכל נושא הבטיחות. בחברתנו עובדים מהנדסים בעלי תואר שני שיידעו להתאים עבורך את ייעוץ הבטיחות הנכון והמתאים ביותר. נושא הבטיחות הוא חשוב מאין כמוהו, הוא מחייב ידע וניסיון עצום וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לך וזה בנוסף לשירות מצוין וכמובן עבודה חלקה ומהירה. על מנת ליצור עמנו קשר השאר את פרטיך באתר ואנחנו נשמח לסייע לך ולהפוך את העסק שלך למקום בטיחותי יותר ונוח יותר עבורך ועבור העובדים שלך.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ