צרו קשר

  ּ

  הזמן המתאים להזמין יועץ בטיחות אש

  ברגע שיש לך עסק ועובדים, יש לך אחריות לבטיחות שלהם ולדאוג כי העסק שלך יהיה בטיחותית וישמור עלייך, על העובדים ועל המבקרים במקום. בכל מקום יכולות להיות סכנות, גם אם הן אינן נראות לעין ואחת מהסכנות היא סכנת האש. במקומות עבודה בהם נעשה שימוש בחומרים מסוכנים, יכולה להיות דליקה פתאומית, אך לא רק בהם. גם קפיצה של החשמל יכולה להוביל לשריפה וגורמים חיצוניים.

  איתור נקודות הסיכון של המבנה

  אחת המשימות שיבצע יועץ בטיחות אש היא זיהוי של נקודות הסיכון של המבנה. היועץ צריך להסתכל על התכניות של המבנה על פיהם הוא נבנה אך זה לא מספיק והוא צריך לבצע סיור במקום כדי להבטיח כי הוא נותן את ההמלצות הנכונות. במהלך הסיור, יחפש היועץ את "הנקודות החלשות" של המבנה, יבחן את תקינות מערכת החשמל, יבין אם ישנן סכנות מיוחדות שעלולות לגרום לדליקה ויבדוק אלו מערכות יכולות לסייע בהתראה והגנה מפני אש.

  המטרה שלך צריכה ליצור אזור מוגן

  אין זה משנה אם יש לך עסק משלך או אם באחריותך לנהל את המבנה. יכול להיות שיש לך מפעל, מרכז מסחרי ואף בניין גבוה, בכל מקרה המבנה חייב להיות מוגן ובטוח ושריפה לצערנו היא לא תסריט בלתי אפשרי. שלב אחד של יצירת מרחב מוגן מפני אש הוא בדיקה מקצועית מה עלייך לעשות במקום ובדיקת הציוד הקיים (אם ישנו). בנוסף לכך, חשוב לבצע הדרכות קבועות לעובדים במקום ולהתקין את האמצעים המתאימים לכיבוי אש.

  הדרכות לעובדים

  רק יועץ בטיחות אש יוכל להעביר הדרכה המתאימה לעובדים. ידע הוא כוח והעובדים שלך צריכים לדעת כיצד הם יכולים למנוע את הדליקה, מהם אמצעי ההגנה הנדרשים להם במהלך העבודה שלהם ועליהם לדעת כיצד עליהם לפעול במקרה של שריפה. עלייך לזכור כי לעובדים יש חלק משמעותי גם במניעה וגם בתפקוד נכון בשעת אסון ולכן הם חייבים לעבור הדרכות קבועות המתאימות לדרישות של המקום ולאופי התפקיד שלהם.

  עלייך לדאוג לציוד כיבוי אש מתאים

  ציוד כיבוי אש יכול לכלול אמצעי התרעה, מטפים, ספרינקלרים ועוד. עלייך לדעת כי גם אם הציוד נחשב לאיכותי וטוב, זה לא מספיק כי הוא צריך להתאים לדרישות של המקום שלך. יכול להיות שבמקום אחד מטפים יוכלו לטפל בדליקה, אך במקום אחר הסכנות שונות והמבנה עלול לגרום להתפשטות אש ולכן רק ספרינקלרים יוכלו להגן עלייך באמת. כדיל הבין איזה ציוד נדרש לך עלייך להזמין יועץ בטיחות אש מנוסה ומקצועי.

  בדיקה תקופתית של הציוד הקיים

  יכול להיות שיש לך כבר ציוד כיבוי אש אך הוא ישן או שנעשה שיפוץ ושינוי במבנה או באופי העבודה בו. עלייך להקפיד על בדיקות קבועות של הציוד ולוודא כי הוא עומד בסטנדרט הנדרש. חלק מהתפקיד של היועץ הוא לבדוק את הציוד הקיים, לבחון כי הוא בתוקף, שהוא עומד במקום הנכון ושהוא מתאים למבנה ולאופי של הפעילות בתוכו. לשם כך יהיה על היועץ להגיע אל המקום ולהבין איזו עבודה מתבצעת בו ובאיזה אופן.

  בחירת יועץ בטיחות אש

  בחירה של יועץ בטיחות תתבצע על סמך הניסיון שלו, הידע והנכונות שלו להגיע ולבצע הדרכות שהן ייחודיות למקום שלך. מבחינתך, ברגע שיש לך אחריות על המבנה, יש לך אחריות על כל האנשים שמגיעים אליו כולל העובדים והמבקרים ולכן חשוב מאד למצוא יועץ מנוסה. אנו, בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות, מעמידים לרשותך מהנדסי בטיחות בעלי תואר שני, עם ניסיון עשיר ונשמח לעמוד לרשותך ביצירת קשר או בהשארת פרטייך כאן באתר.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ