לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

הוספת מרפסת

מרפסת שמש הפכה בשנים האחרונות לתוספת בניה מן המבוקשות בארץ ולא בכדי. בהוספת מרפסות ישנה תועלת כלכלית: תוספת מרפסת שמש מעלה את שווי הנכס בטווח שבין 10% ל – 20%. ההבדל נובע בעיקר מהנוף הניבט מן המרפסת: נוף ים, מרחב פתוח או בנייני מגורים. היות ובאזורים רבים אין עתודות קרקע לבניה חדשה, השבחת נכסים מעלה את הערך באחוזים רבים ללא מאמץ.

הוספת מרפסת

בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירות מקצועי ואמין בתחומי הבנייה השונים. בואו להתייעץ עם אנשי המקצוע המוסמכים והמורשים שלנו, ותוכלו להנות מעבודות מדויקות, מתן פתרונות בשטח, וגימורים איכותיים בעת הוספת מרפסת.

 

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

 

מגבלת גודל

בכל יחידת דיור קיימת אפשרות לבנות/ להרחיב מרפסת קטנה קיימת עד לגודל של 12-14 מ"ר. גם אם מדובר בדירה טיפוסית רגילה, או בפנטהאוז, בהתאם לתקנון החוק לתכנון ובניה, באפשרותכם להוסיף מרפסת שמש לדירתכם.

מתנגדים להוספת מרפסת שמש

עלות עבור הדיירים הבונים על מרפסת של מתנגד היא בסביבות 60% מעלות המרפסת, עלות בניית מעטפת לחזית אחידה. על קומה ראשונה/ אחרונה יש אפשרות לדלג בבניית מרפסת במידה ויש מתנגדים, אם מדובר בקומות באמצע חייבים לבנות לדייר המתנגד רק את שלד המרפסת..

לאחר החתמת מעל 75% מהדיירים על טופס הצהרה כי אינם מתנגדים לפרויקט, ניתן להתקדם לשלב הבא : בחירת החברה לביצוע הפרויקט. בחירה זו הינה אקוטית ומשמעותית ביותר ולכן ריכזנו עבורכם את הפרמטרים על פיהם יש לבחון את הנושא:

ביצוע פיקוח עליון וצמוד במהלך הבנייה, יבטיח שכל מה שתוכנן ומצוין בתוכנית ביצוע עליהם מסתמך הקבלן, יבוצע הלכה למעשה ללא ליקויים. בהליך מכרז הקבלנים שאנו מבצעים לאחר קבלת היתר הבנייה, אנו מחייבים את הקבלן בביטחונות לאחר הבנייה, לרבות שנת בדק לאחר מסירת הפרויקט לדיירים.

כיצד מתקדמים עם אישורים להוספת מרפסת שמש?

ניתן להעביר אלינו גרמושקה של הבניין (אפשר להוציא מהעירייה), או לחילופין ניתן לשכור שירותי מהנדס/ אדריכל דרך "פתרונות הנדסה ובטיחות" לבדיקה ראשונית הכוללת: הוצאת תיק מידע, הכנת סקיצה ואישור עקרוני מהרשות בסך של בערך כ- 7,000 ש"ח. בנוסף, אם תרצו, ישנה אפשרות לבצע הדמייה מוחשית לפרויקט ( תוצאה סופית לאחר בניית מרפסות שמש ) בעלות של כ- 2,000 ש"ח. עלויות אלו יתקזזו כמובן, באם הוחלט לבצע את הפרויקט דרך "פתרונות הנדסה ובטיחות".

למעלה

בין לקוחותינו

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ