צרו קשר

  ּ

  בחירת בעל מקצוע לביצוע בדק בית

  פעולת בדק בית מתבצעת לרוב לפני מעבר אל הבית החדש כאשר היא יכולה להתבצע כחלק מתהליך המשא ומתן על רכישת הנכס והיא יכולה להתבצע לפני קבלת הנכס מהקבלן. הבדיקה מתבצעת תוך שימוש בכלים מתקדמים המאפשרים לראות נזקים ומפגעים שאותם אי אפשר לראות בעין לא מיומנת.

  החשיבות של בדק בית מקצועי

  הבדיקה חשובה מאד ומאפשרת לך לדעת אם הנכס אשר ברצונך לרכוש או לעבור אליו נמצא במצב המצופה ממנו. במקרה שבכוונתך לרכוש את הבית אך עוד לא חתמת על החוזה, הדו"ח אותו יפיק עבורך מהנדס מנוסה, ישמש אותך לצורך משא ומתן ובדיקה כי התשלום מתבצע עבור הבית אותו תכננת לרכוש וללא נזקים. במקרה שרכשת דירה מקבלן, בוודאי חשוב לך לדעת כי אין בה ליקויי בניה. בדק בית יאפשר לך לקבל את כל המידע הרלוונטי ולחיות בבית בסטנדרט שנקבע בחוזה.

  בחירה של בעל מקצוע לביצוע הבדיקה

  כמו בכל מבחירה של בעל מקצוע, גם כאשר מתבצע בדק בית, חשוב לך למצוא את הטוב ביותר. ראשית חשוב שלבעל המקצוע יהיו את הכלים לעסוק בתחום, כלים של ידע וכלים פיזיים שיאפשרו לו לראות מה המצב של הנכס בלי לפגוע בו. כמו כן חשוב מאד שיהיה לבעל המקצוע ניסיון בתחום ואם יש לך צורך בדו"ח שישמש אותך לבית המשפט, עלייך לוודא כי הוא יכול לספק עבורך את הפרטים הנדרשים. כמובן, כל בדיקה תפורט בדו"ח מסודר שישמש אותך לפי בחירתך.

  בדק בית עם תוצאות שליליות

  לעתים, בדק בית מעלה ליקויים רבים ואף כאלה שלא יכולת לדמיין שישנם בנכס. הליקויים יכולים לבוא לידי ביטוי בעיבוי בקירות, נזילות ממערכת האינסטלציה, בעיות בגג, במרתף ועוד. המידע שיינתן לך יכול להיות יקר מפז. הוא יכול לשמש אותך לצורך משא ומתן על מחיר הנכס, להוביל לביצוע תיקונים מצד המוכר והוא יכול להוביל אותך להחלטה שלא לרכוש את הנכס בכלל. ברגע שיהיה לך מידע על כך שיש בעיות בנכס והיכן יש בעיות, יהיה לך כוח להחליט כיצד לפעול.

  בדק בית עם תוצאות חיוביות

  במקרים רבים בדק בית מגלה שהנכס נמצא במצב טוב או שהפגמים קטנים מאד. במקרים אלו באפשרותך להמשיך בדרכך וכל זאת בראש שקט וידיעה כי לא מסתתר כל פגם אשר יכול לעלות לך ביוקר. המטרה שלך ברכישת נכס או בתהליך קבלת נכס מהקבלן היא לדעת כי מה שקנית הוא מה שקיבלת ולכן גם אם הבדיקה היא חיובית הדבר טוב, מעודד ויאפשר לך לישון בשקט.

  בדק בית – לפני הרכישה המשמעותית בחייך

  בין אם יש לך תכנון לרכוש נכס ובין אם רכשת מקבלן ועתה הגיע הזמן לקבל את המפתח לביתך, הרכישה היא ככל הנראה אחת המשמעותיות בחייך. כיוון שמדובר בצעד משמעותי, זה טבעי שיהיה לך חשוב לוודא כי קיבלת את מה שחתמת עליו. עלייך לדעת כי בדק בית יאפשר לך לדעת מהו המצב האמתי של הנכס ומומלץ לבצע בדק בית כחלק מתהליך הרכישה של הנכס או לפני כניסה לנכס שקיבלת מקבלן.

  פתרונות הנדסה ובטיחות

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מבצעת בדק בית ומשתמשת בניסיון שנרכש לאורך השנים וציוד מקצועי אשר מאפשר לראות פגמים גם במקומות נסתרים מן העין. החברה מעמידה לרשותך מהנדסי תואר שני, ידע, ניסיון ושירות שמטרתו היא להבטיח לך את כל המידע החשוב עבורך. אנו מזמינים אותך לבחון כיצד נוכל לעזור ולסייע ולקבל את המידע שנחוץ לך באמת. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור קשר טלפוני או להשאיר את פרטייך באתר.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ