צרו קשר

  ּ

  בדק בית – יתרונותיה של בדיקה מקצועית

  מדוע חשוב לבצע בדק בית? באיזה דירות קיימים ליקויי בנייה? איך בוחרים חברה לבדיקת הליקויים?

  בדק בית הוא שירות שבמסגרתו בודקים את כל המערכות ורכיבי הבניין בדירות ישנות וחדשות. את השירות מתאמים מול חברות שמתמחות בכך ובפועל הוא מתבצע על ידי קבלני בטיחות מוסמכים. האחריות להזמין שירותי בדק בית היא של רוכשי הדירות, אך לא כולם מבינים את היתרונות שלהם. בנוסף, מן הראוי לציין שההוצאה הכספית על בדק בית עשויה להצטבר למאות ואלפי שקלים ולכן כדאי להבין מדוע היא משתלמת.

  החשיבות של בדק בית

  ראשית, ליקויי בנייה עלולים להופיע בכל סוגי המבנים, הדירות והבתים הפרטיים. חלקם נובעים מעבודות בנייה לא מספיק איכותיות של הקבלן, בעוד חלקם נגרמים כתוצאה מבלאי טבעי ושחיקה של רכיבי הבניין. החשיבות של בדק בית נובעת מהאפשרות לזהות את ליקויי הבנייה ולטפל בהם לפני שהם הופכים למסוכנים ובלתי הפיכים.

  בדק בית – השקעה משתלמת

  מלבד האמור לעיל, השקעה חד פעמית בביצוע בדק בית מעניקה שקט וביטחון לשנים רבות. היא משתלמת כי ניתן להשתמש בדוח הממצאים על מנת להטיל את האחריות על תיקון הליקויים על קבלני דירות חדשות, או לחילופין בשביל לדרוש מהמוכר של דירת יד שנייה לשאת בהוצאות. בתוך כך, שירותי בדק בית משתלמים גם כי הם חוסכים בעתיד הוצאות גבוהות על תיקון מהיסוד של ליקויי הבנייה הנפוצים.

  בחירת חברה לאיתור ליקויי בנייה

  התנאי היחיד לניצול היתרונות של בדק בית הוא בחירת חברה מקצועית. רצוי לתת אמון רק בחברה אובייקטיבית שמעסיקה יועצי בטיחות מוסמכים ולבדוק את הניסיון שלה. בנוסף, מומלץ שבדיקות לאיתור ליקויי בנייה יבוצעו על ידי מהנדסי בטיחות עם תואר שני ורקע בפתרונות הנדסה מורכבים.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ