צרו קשר

  ּ

  איתור נזילות

  רוצים לבדוק את הנכס לנזילות? המומחים של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות יעשו את זה עבורך במהירות, במקצועיות ובמחיר משתלם במיוחד!

  איתור ותיקון נזילות ונזקי מים ורטיבות

  כשלים של מערכת המים הביתית יכולים לפגוע בצורה משמעותית באורח החיים שלך, לסכן את התשתיות השונות הקיימות במבנה, להרוס רכוש יקר ואף להוביל לפגיעה פיזית. כאשר ישנם רמזים לכשלים של מערכת המים שלך בצורה של נזילות או רטבוביות ברחבי הבית – זה הזמן ליצור קשר עם מהנדס פרקטי מקצועי אשר, בעזרת הציוד המתאים, יוכל לתקן את הליקוי לפני שיגרום לנזקים נוספים. התסמינים הבולטים ביותר של כשלים במערכת המים הם סדקים או נפיחות בקירות, עובש בתקרה או שלוליות במקומות לא הגיוניים.

  איתור נזילות ומציאת רמזים לנזילות סמויות

  השלב הראשון בכל תיקון של ליקוי במערכת המים הוא זיהוי התסמינים שלו וקריאה לאיש מקצוע מומחה. במקרים הנפוצים ביותר התסמינים של נזילות המים יהיו מים הדולפים מהקירות, קירות נפוחים או סדוקים ושינויים בלחץ המים במערכת כולה. סימנים בולטים פחות יכולים להיות קילופי טיח, עובש וכתמי מים לא מוסברים.

  כדי לחסוך בכאבי ראש ולב ואף בהוצאות על תיקון המערכת, חשוב מאוד לעבוד עם מהנדס בניין מקצועי אשר יאתר את שורש הבעיה ויציע את דרך התיקון האפקטיבית ביותר. נוסף על כך, עבודה עם גורמים אשר מכירים זה את זה וממליצים זה על זה תחסוך לך זמן רב ותמנע אי הבנות בין המהנדס אשר מאבחן ומתכנן והאינסטלטור אשר מבצע. לא מומלץ לעבוד עם גורמים חובבניים מאחר שתיקונים לא אפקטיביים מובילים לשבירת קירות ללא צורך ולעיתים אינם פותרים את שורש הליקוי ומאפשרים לו להמשיך ולהתפתח בין קירות הבית שלך.

  תהליך איתור הנזילות

  איתור ליקויים בתשתיות המים במבנה הוא תהליך מורכב, המצריך שימוש בכלים מתוחכמים וחדישים. מכיוון וצינורות המים ממלאים את קירות הבית כמו ורידים בגוף האדם, לעיתים קרובות תסמיני הליקוי (נזילות, סדקים בקירות וכדומה) יהיו במיקום פיזי רחוק מהליקוי עצמו.

  כלים חכמים לאיתור ותיקון מהיר של נזילות

  מעבר לעובדה שככל שמתעכב איתור שורש הליקוי כך מחמירים הנזקים הנוצרים כתוצאה ממנו, לאיתור מהיר וחכם יש חשיבות גדולה אף יותר. מכיוון ויש לתקן את הליקוי במערכת המים בין קירות המבנה, איתור נכון של ליקויים מזרז את תהליך התיקון ומוריד, בצורה משמעותית, את הנזקים המשניים לקירות, תקרה ומרצפות. השיטה המתקדמת ביותר כיום לאיתור נזילות נקראת צילום טרמי והיא מסייעת לאנשי מקצוע להבין מה מקור הליקוי, מדוע הוא קרה וכיצד יש לתקן אותו מבלי לפגוע כלל בשלמות המבנה. לאחר מכן, נוכל למצוא את נקודת הכניסה האידיאלית לתיקון הליקוי.

  איתור נזילות – חלק אינטגרלי בכל בדק בית

  העבודה העיקרית של חברה המספקת שירותי בדק בית היא ליצור עבורך תמונה מלאה ומקצועית של מצב הנכס כיום והצבעה על ליקויים או ליקויים לעתיד. בדיקת נזילות היא אחד מהחלקים החשובים ביותר בבדק בית מכיוון ומים מחלחלים יכולים לגרום לנזק רב אשר מחמיר כל זמן שהליקוי אינו מטופל. לאחר ביצוע בדק בית, גורם מקצועי יוכל לספק לך הערכת מצב של תשתיות המים וציפיות לתפקוד המערכת בעתיד הקרוב והרחוק.

  פתרונות הנדסה ובטיחות – ללכת לישון בשקט

  זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר וליהנות משירות מלא אשר כולל איתור של ליקויים ונזילות במערכת המים שלך בעזרת האמצעים המתקדמים ביותר ומציאת הפתרונות הנכונים ביותר עבורך כיום ובעתיד.

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ