צרו קשר

  ּ

  אבטחה ושמירה

  אבטחת בניינים

  המומחים שלנו יעניקו לך ראש שקט

  יש מבנים אשר מושכים גנבים ופורצים להגיע אליהם, מבנים כגון מגדלי יוקרה או משרדים הם בהחלט מקומות כאלו ועל מנת להבטיח לעצמכם את ההגנה הטובה ביותר עליכם לבחור באופציה של אבטחת בניינים העוסקת בשמירה על מבנים משרדיים או מבנים המשמשים למגורים.

  ברוב המקומות, המבנים יהיו מוגנים באמצעות מצלמות במעגל סגור, קוד כניסה, אזעקה וגם מאבטח בכניסה אשר מנהל רישום של כל הנכנסים ויוצאים מהבניין. המטרה של המאבטח בכניסה היא לספק הגנה מרבית לא רק בחדר הכניסה אלא גם בחנייה, בכניסות האחרות ועוד.

  בשעות היום כמובן שהעבודה אינטנסיבית יותר כיוון שיש יותר פעילות של אנשים אשר נכנסים ויוצאים מהבניין, מה שמצריך מהמאבטח להיות ערני ודרוך כל העת. בשעות הלילה המאבטח חייב להיות ערני ודרוך אפילו עוד יותר כיוון שכמעט ואין שום פעילות וזו בדיוק הפרצה שקוראת לגנבים ומושכת את הפורצים להגיע לבצע את הפעילות שלהם.

  אבטחת מבנים נטושים

  אבטחת בניינים היא פעילות מורכבת מאוד, אבטחת בניינים של מבנים נטושים היא פעילות מורכבת אפילו יותר. במבנים נטושים האתגר הוא גדול אף יותר כיוון שבנוסף לכך שהמקום מזמין אליו פורצים וגנבים אשר עשויים לגנוב ממנו דברים יש גם אפשרות של פלישה. אנשים אשר פולשים למבנה ונשארים בו יותר מ-30 יום לא ניתן לפנותם ללא צוו פינוי של בית משפט, כלומר מדובר במקרה מורכב ומסובך מאוד.

  לפיכך, גם בעלי מבנים נטושים שוכרים את השירות של אבטחת בניינים כדי למנוע מקרים אלו מלכתחילה ומבטיחים לעצמם שקט נפשי באמצעות הגנה ואבטחה מראש.

  חשוב להדגיש שמקרים את התנחלות במבנים נטושים מצריכה מאתנו גם התמודדות רגשית לא פשוטה. לרוב מבנים נטושים יהיו לפני הריסה, לפני מכירה או לפני שיפוץ ובזמן הזה מגיעים אליהם חסרי בית, עובדים זרים חסרי כל, משפחות ללא פרוטה ועזרה כלכלית ועוד ועל פי החוק במידה ונשארו בבית יותר מ-30 ימים לא ניתן לפנותם ללא התערבות בית משפט.

  רק המחשבה שאנחנו צריכים לפנות אנשים מסכנים וחסרי אמצעים מעקצצת לנו בבטן וזאת למרות שכמובן מדובר בפעילות לא חוקית שפוגעת בנו, אם אתם רוצים להימנע מראש ממצב כזה – אבטחת בניינים זה הפתרון המושלם עבורכם.

  בתקיפות, באסרטיביות, באגרסיביות אבל עם חיוך

  עבודתו של המאבטח דורשת שילוב של אסרטיביות ונחמדות, כלומר מצד אחד המאבטח צריך לדעת להתמודד עם פולשים או אורחים לא קרואים למבנה אבל מצד שני להגיב בחיוך ולהסביר בנחמדות לאחרים שלמבנה הזה אין כניסה או שהכניסה מותרת רק בשעות מסוימות. במהלך עבודתו של המאבטח הוא יצטרך כנראה להפעיל כוח מתון, ידרוש זיהוי של הנכנסים ויוצאים, יסרוק את המבנה בכל זמן מוגדר, ינהל רישום של הנכנסים ויוצאים, יבצע מעקב קבוע במבנה והכל בשילוב מנצח של כוח, רגש ושכל שיגרום לעבודתו להיות מיושמת באופן מושלם.

  רוצים לקבל הצעת מחיר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת. אנחנו נגיע אליכם, נבין מכם מהם הצרכים שלכם וביחד נבנה תכנית עבודה מסודרת שתתאים לכם כמו כפפה ליד.

  המאבטח לא לבד – העזרים שמסייעים למאבטח

  אין תחליף כמובן למאבטח האנושי – אבל יש לו גם סיוע טכנולוגי שלמעשה מרכיב את התמונה המושלמת. כניסה באמצעות תג אורח בלבד, אפשרות לפתוח את מחסון החנייה רק לאנשים מסוימים, זיהוי של כל אורח לא מוכר באמצעות מצלמות, ליווי של האורח עד ליעד שלו אלו רק חלק קטן מהרשימה של העזרים שיכולה לסייע למאבטח לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר. אגב, במקרים רבים המאבטח יישא על עצמו נשק לטובת כיסוי מלא של כל המקרים האפשריים וכמובן ישתמש בו רק בעת הצורך.

  חברת 'פתרונות ניהול וחזקת מבנים' מומחית בשירותי אבטחה בכלל ושירותי אבטחה של בניינים בפרט. אנחנו מעמידים לרשותך שירות אבטחה הכולל את טובי המאבטחים אשר עוברים הסמכות והדרכות בהתאם על מנת שיהיו המאבטחים הטובים ביותר ובשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל.

  לפרטים נוספים התקשרו אלינו ותוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי על ידי אבטחת המבנה שלכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ